«Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің жаныңдағы Ақкөл қаласының балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр детско-юношеского творчества города Акколь при отделе  образования по Аккольскому  району управления образования Акмолинской области»

«Балалар шығармашылық үйі - жұлдыздар жанатын жер»

13.09.2019

Үздіксіз білім беру қосымша білім беру ұйымдары  мен білім беру ұйымдарында жүзеге асырылатын біртұтас оқу процесінің ажырамас бөлігі болып табылады.

Қосымша білім беру оқушының жеке басының өсуіне жағдай жасайды, баланың жеке қабілеттері мен бейімділігін жүзеге асыруға көмектеседі, бос уақытты әр түрлі оқу іс-әрекетімен органикалық үйлесімді қамтамасыз етеді.

Қосымша білім беру жүйесінде мектептің тәрбие жұмысының негізгі мақсатына «оқушылардың қабілеттерін ашу, дамыту және іске асыру» үшін жағдай жасау оңай.

Бүгінгі таңда балалар шығармашылығы үйінде 258 оқушы, 13 студия және 11 қосымша білім беру мұғалімдері жұмыс істейді.

Жұмыс келесі бағыттар бойынша жүзеге асырылады: көркем және эстетикалық - «Палитра» және «Шабыт» бейнелеу өнер студиясы, «Балауса» би студиясы, «АЗАРТ» би студиясы, «Әрекет» актерлік студиясы, «Меломан» вокалды студиясы; сәндік-қолданбалы: Бәйтерек студиясы, Сакура студиясы, Мастерица студиясы, Саяхатшылар ағылшын, қазақ тілі студиялары; туристік және өлкетану: «Турист» үйірмесі, «Өлкетанушы» үйірмесі.

«Балалар шығармашылығы үйінің» тәрбиеленушілері аудандық, облыстық, республикалық, халықаралық байқаулар мен фестивальдерге қатысады. «Шығармашылық үйінің» жетістіктері біздің студенттердің 22 байқаулардағы жеңістеріне қатысты: облыстық деңгейде «Бояулар ияпиясы», «Жас қанат»; облыстық деңгейдегі «Театрдық Қжайып Әлемі», «Ақ Шағала», «Дельфий ойындары», «Жайдарлы Жас Ұлан», «Жайдарман», Степногорск КВН қалалық лигасы.