«Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің жаныңдағы Ақкөл қаласының балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр детско-юношеского творчества города Акколь при отделе  образования по Аккольскому  району управления образования Акмолинской области»

Жазғы демалыс

20.06.2019

Жазғы ойын алаңы «Апельсин»

Балалардың денсаулығы мен демалысы нәтижелері бойынша есеп

Балалар шығармашылығы үйінде «Апельсин» жазғы ойын алаңы жұмыс істеді. Лагерде барлығы 42 бала демалды.
3 маусымнан 15 маусымға дейін
Балалардың саны 42 бала
Ауысым бағдарламасының мазмұны.
Бұл бағдарлама білім беру мекемесінің қабырғасында балалардың толық демалуы мен денсаулығын қамтамасыз етуге, олардың жан-жақты рухани және физикалық дамуына қолайлы жағдай жасауға, әлеуметтік пайдалы жұмысқа араласу арқылы алғашқы еңбек дағдыларын дамытуға, оқушыларды көшенің зиянды әсерінен алаңдатуға арналған.
БШҮ оқытушылық құрамы өз жұмыстарын жоспарлау және жеке тұлғалық дамуға бағыттады. Жазғы демалысты, балаларды оңалтуды және жұмысқа орналастыруды ұйымдастыруға арналған осы бағдарламаның дамуы ата-аналар мен балалардың студенттердің ұйымдастырылған демалысына деген сұранысының артуымен байланысты болды.